Сегодня в смт Чинадійово 28.03.2024

"Автобус" Йовічевича не зміг зупинити "Динамо"

У матчі 21-го туру чемпіонату України "Динамо" перемогло в гостях "Дніпро-1" - 2:0. Що потрібно знати про гру?
Команди мали кадрові втрати. Віктор Циганков продовжує відновлюватися від травми. Денис Попов та Томаш Кендзьора не могли грати через перебір карток. Наставник господарів Ігор Йовічевич не міг розраховувати на допомогу 5 провідних футболістів.
"Дніпро-1" грав у 3 захисники. Господарі вирішили "засушити" гру. Йовічевич поставив 3 центральні оборонці, 2 опорники-руйнівники. "Дніпро"-1 закрився на своїй половині поля та намагався не давати грати супернику.
Фірмова перемога Луческу. Після слабкого 1-го тайму динамівці провели активну 2-гу половину гри. На старті 2-го тайму доля поєдинку була вирішена "Динамо" забило гол, а суперник отримав вилучення.

Сидорчук пропустить матч проти "Шахтаря"

Слабка гра "Дніпра-1" в атаці. За весь матч господарі створили тільки 1 момент, коли вже доля поєдинку була вирішена. Динамівці не давали можливість контратакувати супернику та звели до мінімуму "стандарти" біля своїх воріт.
Сергій Сидорчук не зіграє проти "Шахтаря". Капітан "Динамо" отримав попередження, яке для нього стало 4-м.
Тренерська поразка Йовічевича. "Динамо" приспало суперника, посадило на картки цілу групу футболістів суперника, після чого збільшило темп та почало тиснути на слабкі місця "Дніпра-1". Конструкція Йовічевича відразу розвалилася. Господарі не могли надійно оборонятися та виглядали беззубо в атаці.

За 5 турів до завершення чемпіонату "Динамо" випереджає "Шахтар" на 7 очок. У поточному турі "гірники" розтрощили "Маріуполь" -3:0.
17 квітня, субота, "Динамо" та "Шахтар" зіграють в очному матчі на НСК "Олімпійський". Початок гри о 19:30.